Professional and reliable web hosting reviews and hosting guide. InMotion Reviews and testimonials customer ratings.

Naše úspěchy 2017/2018

Ústřední kolo soutěže ZUŠ – hra na dechové nástroje – Praha

1.cena                  Julie Vališová – lesní roh
1.cena                  Lucie Vališová – lesní roh
1.cena                  Jakub Kohout – pístový trombon
2.cena                  Jan Krejsa – trubka
2.cena                  Denisa Holínová – lesní roh
2.cena                  Hana Bednaříková – fagot

ZUS soutez1 ZUS soutez2 ZUS soutez3 ZUS soutez4


 

Talent okresu Prachatice

Nominace: Barbora Švábková - klavír, uč. Mgr. Jan Tláskal
Ocenění: Ondřej Fleischmann, Vítek Fleischmann, Anna Tomášková, Bára Kučerová, Sára Pankratzová - všichni výtvarný obor, uč. Jiřina Fleischmannová

 


Okresní kolo soutěže ZUŠ - sólový a komorní zpěv - ZUŠ Prachatice

Výsledky najdete zde.

Okresní kolo soutěže ZUŠ - sólový a komorní zpěv

 


Okresní kolo soutěže ZUŠ - dechové nástroje - ZUŠ Vimperk

Výsledky najdete zde.

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástrojeOkresní kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástrojeOkresní kolo soutěže ZUŠ - dechové nástroje

 


Okresní kolo soutěže ZUŠ - taneční obor - Prachatice

Zlaté pásmo - choreografie Kominík pro štěstí
Zlaté pásmo - choreografie Krása v nás
Zlaté pásmo - choreografie Oživlé panenky
Stříbrné pásmo - choreografie Nedorozumění

Učitelka: Viera Bagáčová

Okresní kolo soutěže ZUŠ - taneční oborOkresní kolo soutěže ZUŠ - taneční oborOkresní kolo soutěže ZUŠ - taneční oborOkresní kolo soutěže ZUŠ - taneční obor

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ - taneční oborOkresní kolo soutěže ZUŠ - taneční oborOkresní kolo soutěže ZUŠ - taneční oborOkresní kolo soutěže ZUŠ - taneční obor

 


Krajské kolo soutěže ZUŠ - dechové nástroje dřevěné - Dačice

Krajské kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástrojeKrajské kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástrojeKrajské kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástroje

 

Výsledková listina - Hra na dechové nástroje (Krajské kolo - Jihočeský kraj - 2 soutěžící)

Výsledková listina - Hra na dechové nástroje (Krajské kolo - Jihočeský kraj - 5 soutěžících)

 


Krajské kolo soutěže ZUŠ - dechové nástroje žesťové, Jindřichův Hradec

Krajské kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástrojeKrajské kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástrojeKrajské kolo soutěže ZUŠ - sdechové nástroje

 

Výsledková listina - Hra na dechové nástroje (Krajské kolo - Jihočeský kraj - 9 soutěžících)

 


Krajské kolo soutěže ZUŠ - sólový a komorní zpěv České Budějovice

Krajské kolo soutěže ZUŠ Krajské kolo soutěže ZUŠ Krajské kolo soutěže ZUŠ

 

Výsledková listina - Sólový a komorní zpěv (Krajské kolo - Jihočeský kraj - 4 soutěžící)

 


Výtvarná soutěže Mladý módní návrhář Třeboň

Sofie Sichingerová - 1. místo
Michaela Kukačková - 1. místo
Natálie Minaříková - 1. místo
Eliška Turková - zvláštní ocenění


Krajské kolo soutěže ZUŠ – bicí nástroje – České Budějovice

Výsledkovou listinu najdete zde.

Krajské kolo soutěže ZUŠ Krajské kolo soutěže ZUŠ

 


Krajské kolo soutěže ZUŠ - taneční obor - České Budějovice

Čestné uznání choreografie Krása v nás

Krajské kolo soutěže ZUŠ Krajské kolo soutěže ZUŠ Krajské kolo soutěže ZUŠ

 

Stránky vyrobila a provozuje IT Profi s.r.o. Joomla 2.5 Templates designed by Website Hosting